top of page

תקנון האתר

סיגולד תכשיטים הינו רשת דוכני ממכר ברחבי הארץ בעלת אתר אינטרנט למכירת תכשיטים ושעונים.

כל המבצע\ת הזמנה דרך האתר או משתמש\ת באתר מסכים\ה עם תקנון זה, לכל הוראותיו ותנאיו, וכי לא תהיה כל טענה ו\או דרישה ו\או כל תביעה כנגד האתר ו\או הנהלת האתר בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.

האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם וזאת ע"פ שיקול דעתו הבלעדי וללא צורך במתן שום התראה ו\או הודעה מוקדמת. התקנון המעודכן יכנס לתוקף במועד פירסומו באתר.

האתר עושה כל שביכולתו כדי לוודא שמלאי האתר עדכני, אך לעיתים יכולה להיות טעות במלאי מסיבות שונות והאתר אינו מתחייב למלאי של כל הדגמים המופיעים באתר.

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. כמו כן הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. כמו כן הנהלת האתר רשאית להפסיק בכל עת את המבצעים באתר ללא כל הודעה מוקדמת.

תנאי השימוש באתר חלים גם על כל המשתמש מכלי תקשורת אחר כגון: טלפון סלולארי, טבלטים,מחשבי יד,או כל תקשורת אחרת.

הנהלת האתר מתחייבת לא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוחות למעט הפרטים אשר סופקו לצורך ביצוע המשלוח.

 

ביצוע הזמנות באתר:

 

יש להקפיד למסור פרטים מדוייקים בעת ההזמנה, זאת כדי שלא תהיה טעות ביעד המשלוח. הנהלת האתר לא תהיה אחראית על טעות במשלוח במידה ולא נמסרו פרטים מדוייקים.

התשלום יבוצע באמצעות PayPal או כרטיס אשראי. לאחר הרכישה תשלח הודעה ללקוח\ה באמצעות מייל מחברת PayPal שהעסקה אכן אושרה ומייל מהאתר שלנו שהתשלום התקבל.

אישור הרכישה מותנה בכך שהמוצר אכן קיים במלאי האתר במועד ההזמנה ו\או הספקה. במידה והמלאי באתר אינו מעודכן, לא תהיה כל טענה ו\או תביעה כנגד הנהלת האתר ו\או מעובדיה.

לאחר שנמסרו הפרטים וניתנה הסכמת הלקוח\ה לתנאי שימוש באתר, הנהלת האתר תהיה רשאית ויכולה (אך לא חייבת), להציג ו\או לשלוח ללקוח\ה מבצעים לכתובת המייל אשר סופקה במעמד ההזמנה, כמופיע בסעיף 30א' לחוק התקשורת התשמ"ב-1982.

ביטול הזמנה לאחר שליחתה תהיה כפופה לכך שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית, ולא נעשה כל שימוש במוצר. השילוח יבוצע על חשבונו של של המזמין.

במקרה של כרטיס אשראי אשר אינו בתוקף ו\או שחברת פייפאל אינה מכבדת את העסקה, או במידה והמוצר אזל מהמלאי, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוח\ה לשם השלמת העסקה.

ברכישה באמצעות PayPal תתבקש\י להזין את פרטי החשבון הקיים או לפתוח חשבון PayPal. גביית התשלום ושליחת המוצרים תעשה לאחר קבלת אישור מPayPal .

מדיניות החזרת מוצרים:

 

במידה וההזמנה בוטלה בטרם נשלחה לא יבוצע כל חיוב והלקוח\ה תזוכה במלוא סכום הרכישה הכולל את דמי המשלוח. במקרים בהם המוצר יצא למשלוח, עלות המשלוח תקוזז מהזיכוי בכפוף לאמור בחוק הגנת הצרכן.

החלפת מוצרים או החזרת תכשיט תתאפשר עד 2 ימים מיום קבלת המוצר, זאת בהצגת חשבונית קניה מקורית ובתנאי שהמוצר יוחזר ללא פגם, לא נעשה בו כל שימוש והמוצר נמצא באריזתו המקורית. זיכוי כאמור לעיל יבוצע במקרים בהם התקבל המוצר במשרדי החברה ללא פגם וכשלא נעשה בו כל שימוש. לחברה שיקול דעת בלעדי בקביעה האם נעשה שימוש במוצר.

במידה והפריט לא יוחזר כאמור לעיל לא יזוכה חשבונו של המזמין\ה.

מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

במקרה של ביטול עסקה והלקוח קיבל מתנה-על הלקוח להחזיר את המתנה יחד עם כל המוצרים ובתנאי שלא נעשה שימוש במוצרים ובאריזה המקורית.

במקרה של ביטול חלקי או מלא והלקוח מעוניין להחזיק במתנה, יקוזז סכום עלות המתנה מההחזר הכספי. 

ביטול עסקה והחזרת מוצרים תוך 2 ימי עסקים מיום הרכישה. החזר כספי ינתן בניכוי דמי ביטול של 5% או 100 ש"ח הנמוך מביניהם. דמי משלוח על החזרת המוצר יחול על הצרכן.  

הודעת ביטול עסקה תעשה בכתב לאתר או למייל.

מדיניות החזרת מוצרים בכפוף לחוקי מדינת ישראל.

בניצול קופון או שובר שניתן במתנה אין החזר כספי על הקופון. 

במקרה של החלפת תכשיט באחר, לאחר קניה, ובוצע שימוש בשובר או קופון-יבוצע קיזוז כספי ששולם בפועל.(לדוגמה: שובר של הנחה של 20ש"ח, המוצר עלה 100 ש"ח והלקוח שילם סה"כ 80 ש"ח-חשבון הלקוח יקוזז ב 80 ש"ח ששולמו בפועל)

כמות שוברים מוגבלת ושמורה בהנהלת האתר, ההנהלה לא מתחייבת להודיע על סיום או על כמות.   

 

אחריות האתר:

 

יש לציין כי האתר או כל מי מטעמו לא יהיה אחראי לכל נזק שייגרם ישיר או עקיף כתוצאה משימוש או רכישה דרך האתר, ולא תהיה תביעה מצד הרוכש\ת על הפסד הכנסה\ה ו\או מניעת רווח.

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה לדייק בפרטי המוצרים. במידה ונפלה טעות/טעות סופר בתיאור המוצר, הנהלת האתר תפעל לתקנו בזמן סביר ולא תחייב את האתר ולא תהיה כל טענה ו\או תביעה כנגד הנהלת האתר ובעליה.

אחריות על המוצרים:

התכשיטים שלנו עשויים מכסף 925 ברמת גימור גבוהה. האחריות על תכשיט הינה לשנה בלבד והינה מפני השחרה או שינוי צבע אפשרי ושיבוץ זירקונים בלבד. האחריות תפקע מיידית באם תכשיט טופל באופן לא תקין ונחשף לחומרים כימיים לרבות אציטון, כלור וחומצות כיו"ב .

האחריות אינה בתוקף בכל מקרה של שבר, קרע ומכות ו\או שריטות.


התמונות באתר להמחשה בלבד ויתכנו הבדלים בין התמונה לתכשיט במציאות.


במידה והמוצר אזל מהמלאי,תבוטל העסקה ותשלח הודעה לקונה והאתר ובעליה לא יהיו אחראים בכל נזק כספי או לא כספי, ישיר או עקיף ללקוח או לצד שלישי. 


שמירת סודיות:

 

הנהלת האתר מתחייבת לא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוחות למעט הפרטים אשר סופקו לצורך ביצוע המשלוח.

מחירי משלוחים וזמני אספקה:

להלן אפשרויות אספקת התכשיטים:

משלוח לנקודת איסוף-  משלוח עד ל7 ימי עסקים. 


שרות לקוחות:

 

 בכל שאלה הקשורה לבירורים, החלפות, החזרות וכד' יש לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של החברה בדוא"ל המצויין בדף יצירת קשר.

bottom of page